| Watts | 9W |
| Color Temp | 3500K |
| Lumens | 1,250 lm |
| Efficacy | 139 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Type B - 120-277 / Type A - dependant on the |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
HALV18L927-MA-SA/LC/E2
GUS4-36YW/D10/LC
CDLED4PS-20W-50D940-K
ALED3T50SF/D10/WS4
HALV18L927-MA-SA/LC/E2
GUS4-36YW/D10/LC
CDLED4PS-20W-50D940-K