| Watts | 15W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 116 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
GUS2-25YNW/D10/LC
HALVS10L927-LW-A/LC/E2
SEAL4-25N/D10/LC
GUS2-25YNW/D10/LC
HALVS10L927-LW-A/LC/E2
SEAL4-25N/D10/LC