 This is a link to the product RDDLED2S-10D-40N-M-SATL RDDLED2S-10D-40N-M-SATL
Recessed Downlights 1024 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable 40 Degree 4000K 80Cri Matte Trim Cone Satin Nickel Trim Ring Trimless
Outdoor Sensors Stealth 110 Sensor 300W Max 120V Led Bronze