 This is a link to the product RDDLED2S-10D-WYNHC-W-STL RDDLED2S-10D-WYNHC-W-STL
Recessed Downlights 590 Lumens Rddled 2 Inches Square 10W Dimmable Wall Wash 3500K 90Cri White Trim Cone Silver Trim Ring Trimless
 This is a link to the product FWAFER4B FWAFER4B
4" Fire Resistant Wafer 11W 5Cct Cri90 Baffle Round 120V