 This is a link to the product RDLED4R20D-80Y-B-B RDLED4R20D-80Y-B-B
Remodeler 4" Round 20W Dim 80 Degrees 3000K 80 Cri Black Cone Black Ring
 This is a link to the product BOA3PUW/PIR BOA3PUW/PIR
Boa 3' Uplight/Downlight Max 30W Pendant 3000/3500/4000K Flat Passive Infrared Occupancy Sensor White