 This is a link to the product RDLED6S26D-50YNHC-W-S RDLED6S26D-50YNHC-W-S
Remodeler 6" Square 26W Dim 50 Degrees 3500K 90 Cri White Cone Sil Ring
 This is a link to the product SEAL4 SEAL4
Washdown 4080-6800 Lumens Linear Washdown 50W/ 40W/ 30W Field Adjustable 3000/4000/5000K 120V-277V