 This is a link to the product RDLED6S26D-80YYHC-S-S RDLED6S26D-80YYHC-S-S
Remodeler 6" Square 26W Dim 80 Degrees 2700K 90 Cri Specular Cone Sil Ring
 This is a link to the product SML4 SML4
Linear Smfa 5.5"X48" 45W 3300Lm Cri90 5Cct Unv Triac White