 This is a link to the product RTLED2X2-29YW/D10 RTLED2X2-29YW/D10
Panels & Troffers 3604 Lumens Rtled 2X2 29W 3000K 80Cri 0-10V Dimming
Poles Ps4 Square Pole 4 Inch 11 Gauge 25 Feet Drilled
Area Lights 11577 Lumens Ivat5S Type V Square 94W Universal Pole Mount 70Cri 5000K Roadway Gray 120V-277V 0-10V Dimming 20 Feet Lens Wattstopper Sensor