 This is a link to the product SHARK4-50W/D10/10C SHARK4-50W/D10/10C
Washdown 5161 Lumens Linear Washdown 4Ft 50W 5K 0-10V Dimming 10 Feet Cord
 This is a link to the product SLIM SLIM
Slim Fa Cct 3000K/4000K/5000K 26/18/12W 0-10V 120-277V Bronze
Remodeler 4" Square 12W Dim Wallwash 3500K 90 Cri Specular Cone Sil Ring