 This is a link to the product SLIM57Y/D10 SLIM57Y/D10
Wall Packs 4977 Lumens Slim 57W 0-10V Dimming Bronze
Area Lights 4801 Lumens Ivat5S Type V Square 38W Universal Pole Mount 70Cri 4000K Roadway Gray 120V-277V 0-10V Dimming 7-Pin Receptacle Lightcloud Controller