| Watts | 25W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 3,500 lm |
| Efficacy | 140 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
T5HO-25-48G-840-SE-BYP
RWLED2T50SFY/480/PCS4
SWISH2X4-39Y/D10/CP
GN3LED26YRADR
T5HO-25-48G-840-SE-BYP
RWLED2T50SFY/480/PCS4
SWISH2X4-39Y/D10/CP