| Watts | 12W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 150 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALVS10L930-MG-A/LC
GN5LED13NST11YL
HALV18L940-MP-CU/BL
GN4LED26YACB
HALV10L940-FG3-A/E2
HALVS10L930-MG-A/LC
GN5LED13NST11YL
HALV18L940-MP-CU/BL
GN4LED26YACB