| Watts | 40W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 5,500 lm |
| Efficacy | 138 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | 50% |
| THDi | ≤20+5% |
EZPANHE2X2-30YN/D10/LCBS
HALVS10L940-FG1-SA
ALED2T125SF/480/7PR
EZPANHE2X2-30YN/D10/LCBS
HALVS10L940-FG1-SA
ALED2T125SF/480/7PR