| Watts | 7W |
| Color Temp | 6500K |
| Lumens | 900 lm |
| Efficacy | 128.6 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
T8-7-18P2S-865-DE-BYP
IVAFT-75LSF730WU/WS4
VANLED20/MVS
HALV18L930-NL-SA/BL
ALED3T78N/480/D10/WS4
TBLED3T32YRG/480/D10/PCT4
T8-7-18P2S-865-DE-BYP
IVAFT-75LSF730WU/WS4
VANLED20/MVS
HALV18L930-NL-SA/BL