| Watts | 7W |
| Color Temp | 3500K (Neutral White) |
| Lumens | 950 lm |
| Efficacy | 135.7 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
T8-7-24GC-835-SD-BYP
HALV10L940-MA-SA/BL
HALVS18L930-LW-A/BL/E2
EZPAN1X4-17N/D10/LC
T8-7-24GC-835-SD-BYP
HALV10L940-MA-SA/BL
HALVS18L930-LW-A/BL/E2