| Watts | 9W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 1,650 lm |
| Efficacy | 174 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
HALVS18L927-GL-W/LC
GN3LED26NRACA
IVAFT-100LSF730ZU/WS4
HALVS18L927-GL-W/LC
GN3LED26NRACA