 This is a link to the product TBLED2T150RG/D10/7PR TBLED2T150RG/D10/7PR
Triboro Xl Type Ii 150W 5000K Cool Led Dim 7P Receptacle Roadway Gray
Area Lights 20585 Lumens Lotblaster 160W Type Iv 0-10V Dimming 480V House-Side-Shield White