| Watts | 100W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 12,000 lm |
| Efficacy | 120 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 30,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | 30% |
| THDi | 20% |
CDLED4PS-20W-80D950-S
ALED2T105SFY/480/D10/7PR
CDLED4PS-20W-80D950-S