 This is a link to the product WPLED2T260FXN/480 WPLED2T260FXN/480
Wpled260 Type Ii Wall Mt Flat 4000K Led 0-10V Dim 480V Bronze
 This is a link to the product ALEDSATWMN/WS2 ALEDSATWMN/WS2
Aled 40-60-80W At 4000K Neutral Wall Mt Wattstop 20Ft Lens Bronze
Led Post Top 150/115/80W 3Cct Cri80 Ex39 120-277V
Outdoor Sensors Stealth 360 Sensor 1000W 120V White