 This is a link to the product X17FA140SFW/480 X17FA140SFW/480
Floodlights X17 140W Field Adjustable Cct 5000/4000/3000K Slipfitter White
Edge-Lit Wafer 8" 23W 1900Lm 90Cri 5Cct 120-277V Triac/Elv Round White Smooth