 This is a link to the product ALED5S150/D10/WS2 ALED5S150/D10/WS2
Area Lights 17403 Lumens Aled 150W 5000K 0-10V Dimming Pole Mount Wattstopper Sensor 20 Feet Lens Bronze
Arealights 6675 Lumens Aled Type Iii Slipfitter 5000K 50W 480V 0-10V Dimming Multi-Level Sensor With 40 Feet Lens Bronze