 This is a link to the product GUS4-50YW/D10/LC GUS4-50YW/D10/LC
Strips & Wraps 6111 Lumens Gus4 4 Feet 50W 3000K 0-10V Dimming White Lightcloud Controller
Flood 57009 Lumens Fxled 500W 5000K Cool Led 3Hx3V 480V Swivel Photocell 0-10V Dimming Trunnion Bronze
 This is a link to the product GR2 GR2
2" Recessed Gimbal 6W 400Lm 90 Cri 5Cct Triac 120V 38Deg Round White Smooth