 This is a link to the product HAZPAN2X2-40/E HAZPAN2X2-40/E
Hazardous Location 2X2 40W 5000K Pendant Ceiling Mount With Battery Backup Gray
 This is a link to the product FWAFER6 FWAFER6
6" Fire Resistant Wafer 15W 5Cct Cri90 Smooth Round 120V