| Watts | 60W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 8,000 lm |
| Efficacy | 133.3 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
HID-60-V-EX39-850-BYP-HB-G2
ALED3T150NRG/WS2
HALVS18L935-NL-A/E2
SHARK4-36YNW/D10/LC/E2
HID-60-V-EX39-850-BYP-HB-G2
ALED3T150NRG/WS2