H20047(HIDFA-120S-EX39-8CCT-BYP)
California Title 20 Compliant
No
California Title 24 JA8 Compliant
No
California Energy Commission (CEC) Status
Lawful for Sales in California
RoHS
Mercury and UV free. RoHS-compliant components.
FCC
Complies with Part 15 of the FCC Rules
Other
Compatible Accessories
None
5-Year, No-Compromise Warranty
Recently Viewed Products
 This is a link to the product HIDFA-120S-EX39-8CCT-BYP HIDFA-120S-EX39-8CCT-BYP
Led Post Top 120/90/60W 3Cct Cri80 Ex39 120-277V
Lpanel 1X4 Led Ceiling 34W 4000K Recessed White
Garage Lights 7131 Lumens Ivgt5C Type V 69W 70Cri 3000K White 120V-277V 0-10V Dimming