 This is a link to the product IVAT2-100LPA750KH/WSLC IVAT2-100LPA750KH/WSLC
Ivelot T2 100W 10000L Pole 5000K 70 Cri Black 347-480V Dim Ws Lc
Panels T34 2X4 Field Adjustable 50/40/30W 3500K/4000K/5000K120V-277V
Remodeler 4" Square 20W Dim 80 Degrees 4000K 80 Cri Specular Cone White Ring