| Watts | 25W |
| Color Temp | 3500K (Neutral White) |
| Lumens | 3,300 lm |
| Efficacy | 132 lm/W |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277 |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
IVAT5S-100LPA750ZU/7PR/LC
IVAT3-100LSF740KU/WS4
IVAFT-45LPA740GH/WS2
HALV18L935-FG1-A
IVAT3-45LPA730WU/WS
IVAT5S-100LPA750ZU/7PR/LC
IVAT3-100LSF740KU/WS4
IVAFT-45LPA740GH/WS2