| Watts | 26W |
| Color Temp | 6500K |
| Lumens | 3,500 lm |
| Efficacy | 135 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
T8-26-64P2S-865-DE-BYP
IVAT3-45LPA750KU
HALV18L935-FG1-K/LC
HALVS10L930-TL-SA/BL
GN5LED26YRST11BWN
T8-26-64P2S-865-DE-BYP
IVAT3-45LPA750KU
HALV18L935-FG1-K/LC
HALVS10L930-TL-SA/BL