| Watts | 43W |
| Color Temp | 6500K |
| Lumens | 5,850 lm |
| Efficacy | 136 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
T8-43-108P2S-865-DE-BYP
GN4LED26YSADLB
HALVS18L940-MC-S/LC
ALED5S150Y/480/D10/LC
ALED3T78SF/480/7PR
T8-43-108P2S-865-DE-BYP
GN4LED26YSADLB
HALVS18L940-MC-S/LC
ALED5S150Y/480/D10/LC