 This is a link to the product WPLED3T360YW/WS4 WPLED3T360YW/WS4
Wpled360 Type Iii 3K Led Dim 120-277V 100' Lens Ws Sensor White
Aled 78-90-150W T5 5000K Cool W/Sf 7Pin Recept White
Aerobay 4Ft 360W 4000K 277V Dimmable Lightcloud Sensor Battery 8Ftcord&Plug White