 This is a link to the product WPLED4T125FX/D10 WPLED4T125FX/D10
Wall Packs 16328 Lumens Wpled Type Iv 125W 0-10V Dimming Bronze
Wall Sconce Fa 10/8/6W 3000K/4000K/5000K Oval Photocell On/Off Bronze
Area Lights 10032 Lumens Ivat5S Type V Square 94W Slipfitter Mount 70Cri 3000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming 40 Feet Lens Wattstopper Sensor