| Watts | 11W |
| Color Temp | |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 163.6 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | Depend on Type C driver |
| THDi | <25% |
HALV10L935-MA-K/LC/E2
SEAL8/PIR/E
ALED2T105YRG/480/WS2
HALV10L935-MA-K/LC/E2