| Watts | 47W |
| Color Temp | 6500K |
| Lumens | 6,500 lm |
| Efficacy | 136.8 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
HALV18L940-LS-SA/BL/E2
HALV18L930-CS-CU/BL
HALV18L940-LS-SA/BL/E2
HALV18L930-CS-CU/BL